رفتن به محتوا

من آرمان درزی بورخانی هستم توسعه دهنده نرم‌افزار، متولد سال ۱۳۷۴ و ساکن استان مازندران

مهارت‌های تخصصی

مدرک کارشناسی کامپیوتر دارم و بعنوان توسعه‌دهنده Front-End در تیم خورشید کار می‌کنم.

در تیم خورشید پروژه‌ها بر بستر وردپرس هستند و با توجه به اینکه قصد دارم بروی Front-End تمرکز کنم در حال یادگیری فریمورک Vue هستم و آخرین پروژه‌ای که با استفاده از این فریمورک ساخته‌ام در این مخزن گیت‌هاب قابل مشاهده است.

به CSS علاقه دارم و از توسعه UI لذت می‌برم از همین رو در CodePen فعالیت مستمر دارم و هر زمانی که بتوانم ایده‌هایم را اجرا می‌کنم.

علایق شخصی

علاقه‌ زیادی به طراحی و نقاشی دارم اما با توجه به اینکه فعالیت حرفه‌ای ام در این زمینه نیست مدت زیادی است که چیزی نکشیده‌ام و به دیدن ویدیو‌ها و آثار مرتبط با طراحی و نقاشی در شبکه‌های اجتماعی بسنده می‌کنم.

فیلم‌ها و سریال‌هایی که نگاه می‌کنم معمولا در دسته فانتزی و sci-fi هستند و کتاب‌هایی که می‌خوانم یا گوش می‌دهم در دسته توسعه فردی، روانشناسی و رمان قرار دارند.

بازی‌های مورد علاقه‌ام Stronghold و Don’t Starve هستند و در گذشته خیلی بازی ‌می‌کردم اما در حال حاضر فرصتی برای بازی کردن پیش‌ نمی‌آید و معمولا بازی نمی‌کنم.

شبکه‌های اجتماعی

در توییتر و اینستاگرام حساب کاربری دارم اما فعالیت خاصی ندارم و صرفا بیننده هستم، در LinkedIn کمی فعال‌ترم و کارهایی که در CodePen و Github انجام می‌دهم را به اشتراک می‌گذارم.